Vili S., Dankovci
Vsi so me spraševali kaj sem počel, da so moje buče zdržale več tednov zdrave, medtem ko so drugim propadale.
Zlatko Š., Tabor
Vsi so se čudili nad mojo koruzo, ki sem jo sejal na zelo slaba tla. Na fižolu sem opazil boljšo odpornost na glivične bolezni, Kar se je pokazalo z izredno lepim fižolom. Poleg tega je krepka rast fižola vezala tudi precej več dušika in mi obogatila tla.
Franc K., Suha
Na enoletno sem posejal koruzo. Po košnji se mi je že mudilo zato nisem navozil hlevskega gnoja. Edino gnojenje ki sem ga opravil je bilo 3x škropljenje z AGROSOL. Koruza je bila zelo lepa. Predvsem sem opazil, da so storži do vrha oplojeni in neplesnivi.
Franc P., Bogojina
Z AGROSOL sem dosegel 20 Oechlejevih stopenj sladkorja več kakor drugi vinogradniki iz okoliša.
Andraž K., Selo
Z AGROSOL-om sem škropil travnike. Govedo raje prežvekuje travno silažo. Po vonju smo ugotovili, da silaža ne smrdi po masleni kislini.
Maslena kislina pa je strupena in povzroča nabiranje kristalov na sklepih živali, zato so moje živali sedaj tudi bolj zdrave in produktivne.
Marjan Z., Večeslavci
Pridelujem hren in za AGROSOL sem slišal od Avstrijskih pridelovalcev hrena. Škropljenje opravljam ponoči med 3 in 5 uro; takrat rastline namreč najbolje vsrkavajo. S tem načinom prihranim na količini vode in pri hitrosti opravila.
Franc K., Suha
Pri površinah, ki jih imam na vodovarstvenih območjih imam probleme z gnojenjem in zaščito pred pleveli. AGROSOL sem uporabil na lucerni. Že po drugi košnji sem ugotovil, da se delež plevelov zmanjšuje. Ščavje ni raslo tako hitro, zato ga je lucerna zasenčila. To pa je tudi način, da preprečujemo njegovo cvetenje in s tem zaviramo njegovo razmnoževanje.